taxi-gliwice.pl | Kariera
16563
page-template-default,page,page-id-16563,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Kariera

Jeżeli masz doświadczenie, bądź czujesz że to praca dla Ciebie? Chcesz dołączyć do najlepszego zespołu kierowców taxi, zgłoś się do RADIO TAXI DRAGON

 

ZAPRASZAMY do Partnerskiej współpracy w zakresie prowadzenia własnego biznesu transportowego na bardzo dogodnych warunkach.
Dołożymy wszelkich starań, aby przygotowana przez nas oferta współpracy TAXI oraz wsparcia prowadzonego biznesu, spełniła Państwa oczekiwania i odpowiadała najwyższym standardom firmy.

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycja poprzez udanie się do siedziby RADIO TAXI DRAGON w Gliwicach lub poprzez :
– kontakt telefoniczny
– mailowy : przesyłanie CV na przyjaznegliwice@wp.pl

 

Rozważymy każdą kandydaturę i na pewno się z Wami skontaktujemy.

Z naszej strony możesz liczyć na
– Więcej zleceń -Logujesz się do aplikacji i już możesz przyjmować zlecenia.
– Nie marnujesz czasu na postojach – Kiedy nie masz kursu, Twoja taksówka jest dostępna w systemie i od razu może zostać wybrana.

– Jeździsz wtedy, kiedy chcesz-Masz elastyczny czas pracy. Sam decydujesz o tym, w jakie dni tygodnia i w jakich godzinach pracujesz. Możesz siadać za kierownicą, kiedy najbardziej Ci się to opłaca.
– Rezygnujesz w dowolnym momencie-Jeśli chcesz zakończyć współpracę, możesz to zrobić w każdej chwili. Nie musisz podawać przyczyn swojej decyzji, ani tym bardziej ponosić dodatkowych kosztów.

 

Czekamy na Ciebie 🙂

 

Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone