taxi-gliwice.pl | Cennik
16561
page-template-default,page,page-id-16561,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Cennik

Gliwice – Bojków od 30 zł.
.
Gliwice – Knurów od 40 zł.
.
Gliwice – Przyszowice od 40 zł.
.
Gliwice – Zabrze od 40 zŁ
.
Gliwice – Sośnicowice od 40 zŁ
.
Gliwice – Pilchowice od 80 zŁ
.
Gliwice– Pyskowice od 40 zŁ
.
Gliwice – Mikołów od 100 zŁ
.
Gliwice – Tarnowskie Góry od 100 zŁ
.
Gliwice – Rybnik od 100 zŁ
.
Gliwice – Toszek od 100 zŁ
.
Gliwice – Bytom od 90 zŁ
.
Gliwice – Tychy od 100 zŁ
.
Gliwice – Katowice od 120 zŁ
.
Gliwice – Chorzów 100 zŁ.
.
Gliwice – lotnisko Pyrzowice 175 zł.
.
Gliwice – lotnisko Balice 365 zł.
.
.
… Najlepsze ceny na transfery lotniskowe w GLIWICACH !!!
.

Co to jest transfer lotniskowy?

Transfer lotniskowy to nic innego jak rezerwacja pojazdu z kierowcą, który zapewni nam transport na lotnisko lub z lotniska do wybranego przez  nas miejsca docelowego. Dzięki tej usłudze unikamy niepotrzebnego stresu i nie tracimy cennych minut na wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej czy czekanie na wolną taksówkę. Kierowca będzie na nas czekał we wskazanym miejscu i dowiezie nas w wybrane miejsce. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla osób, które śpieszą się, np. na ważne spotkanie biznesowe lub też przyleciały do danego miejsca pierwszy raz i nie znają okolicy. Doświadczony kierowca, który doskonale zna miasto, zapewni nam bezpieczną podróż do celu. Poza tym podróż w roli pasażera pozwoli nam nieco odpocząć po długim locie lub przygotować się do spotkania.

Transfer z wybranego miejsca na lotnisko to z kolei duże ułatwienie nie tylko dla osób podróżujących służbowo, ale także dla np. rodzin, które wybierają się na wakacje i nie chcą zostawiać własnego samochodu na parkingu przy lotnisku.

Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone