taxi-gliwice.pl | O Nas
16557
page-template-default,page,page-id-16557,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

O Nas

Jesteśmy jedną z najprędzej rozwijających się a zarazem największych firm tego typu w Gliwicach. Dysponujemy flotą 60-ciu samochodów, a na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Starania jakie podejmujemy aby nieustannie podnosić i ulepszać jakość świadczonych przez nas usług, prowadzą do doskonalenia naszej oferty z uwzględnieniem coraz to bardziej rosnących wymagań Klientów.

W ofercie posiadanego taboru mamy również pojazdy 6-cio osobowe, natomiast nasi Kierowcy posiadają wymagane prawem uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie. Firma posiada również wszelkie certyfikaty (w tym instytuty Transportu Samochodowego oraz odpowiedni licencje), które są niezbędne do prowadzenia tego rodzaju przedsiębiorstwa zarówno na terenie kraju jak i Unii Europejskiej.

Jesteśmy jednym z liderów na rynku w Polsce

Rosnące wymagania Klientów odzwierciedlają się również w stosowanych przez nas nowoczesnych technologiach. Woriwadzona aplikacja dla naszej profesjonalnej centrali dyspozytorskiej – jak również dla Kierowców – pozwala na optymalizowanie tras przejazdu i skraca czas obsługi, a także informuje o obecności zamówionego pojazdu na miejscu.

Nad wszystkim czuwają i zarządzają doświadczeni Dyspozytorzy, którzy starają się zrozumieć potrzeby każdego Klienta indywidualnie i odpowiednio dostosować usługę transportową.

Ponadto o poziomie naszych usług może świadczyć ciągle rosnąca liczba Klientów – obsługujemy miesięcznie blisko 15 000 zleceń, co stawia nas w czołówce firm taksówkarskich w Gliwicach i całym powiecie.

Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone