taxi-gliwice.pl | Cennik
16561
page-template-default,page,page-id-16561,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Cennik

Gliwice – Bojków od 25 ZŁ

Gliwice – Knurów od 35 ZŁ

Gliwice – Przyszowice od 30 ZŁ

Gliwice – Zabrze od 30 ZŁ

Gliwice – Sośnicowice od 40 ZŁ

Gliwice – Pilchowice od 60 ZŁ

Gliwice– Pyskowice od 40 ZŁ

Gliwice – Gierałtowice od 50 ZŁ

Gliwice – Mikołów od 80 ZŁ

Gliwice – Tarnowskie Góry od 80 ZŁ

Gliwice – Rybnik od 80 ZŁ

Gliwice – Toszek od 80 ZŁ

Gliwice – Bytom od 70 ZŁ

Gliwice – Tychy 90 ZŁ

Gliwice – Katowice od 100 ZŁ

Gliwice – Chorzów 90 ZŁ

Najlepsze ceny na transfery lotniskowe w GLIWICACH !!!

 

Co to jest transfer lotniskowy?

Transfer lotniskowy to nic innego jak rezerwacja pojazdu z kierowcą, który zapewni nam transport na lotnisko lub z lotniska do wybranego przez  nas miejsca docelowego. Dzięki tej usłudze unikamy niepotrzebnego stresu i nie tracimy cennych minut na wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej czy czekanie na wolną taksówkę. Kierowca będzie na nas czekał we wskazanym miejscu i dowiezie nas w wybrane miejsce. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla osób, które śpieszą się, np. na ważne spotkanie biznesowe lub też przyleciały do danego miejsca pierwszy raz i nie znają okolicy. Doświadczony kierowca, który doskonale zna miasto, zapewni nam bezpieczną podróż do celu. Poza tym podróż w roli pasażera pozwoli nam nieco odpocząć po długim locie lub przygotować się do spotkania.

Transfer z wybranego miejsca na lotnisko to z kolei duże ułatwienie nie tylko dla osób podróżujących służbowo, ale także dla np. rodzin, które wybierają się na wakacje i nie chcą zostawiać własnego samochodu na parkingu przy lotnisku.

 

 

Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone